V ponedeljek, 3. 6. 2019, je na Atletskem stadionu Poljane potekalo občinsko in področno posamično prvenstvo OŠ v atletiki. Med veliko množico učencev mariborskih in obmariborskih šol, je na tem tekmovanju tekmovalo tudi okrog 30 naših učencev, ki so dosegli nekaj lepih uvrstitev.

Najuspešnejša naša učenka je bila Alja ŽEL (9.C), ki je pri starejših deklicah v suvanju krogle ta rekvizit sunila najdlje in tako osvojila 1. MESTO ter prejela zlato kolajno. Na stopničke za zmagovalce, se je uvrstil tudi učenec Aleš ČEH (8.B), ki je v teku na 60 m osvojil 3. MESTO in prejel bronasto kolajno.

Zelo lepe uvrstitve je doseglo še nekaj naših učencev in sicer so 4. MESTA osvojili Mia IVETIĆ (8.C) v teku na 1000 m, Tjaša ŠKETELJ (8.C) v suvanju krogle, Vid NOVAK v teku na 1000 m ter 6. MESTA še Inja FERK (6. B) v teku na 600 m in Nina MAŠIĆ (9.A) v skoku v daljino.

VSEM NAŠTETIM UČENCEM ISKRENO ČESTITAMO!