Državno prvenstvo OŠ v veslanju (23. 3. 2018)

9. MESTO NA DRŽAVNEM PRVENSTVU OŠ V VESLANJU NA VESLAŠKIH SIMULATORJIH

V petek, 23. marca 2018, je na OŠ Trnovo Ljubljana potekalo šolsko državno prvenstvo v veslanju na veslaških simulatorjih. Tega zanimivega tekmovanja se je udeležilo 22 ekip iz celotne SLO, med njimi pa je bila tudi naša šolska ekipa.

Naši učenci so bili zelo borbeni in iz predtekmovanja so se zanesljivo prebili v polfinale (v repesažu so osvojili 1. mesto), kjer pa jim je le pol sekunde manjkalo do uvrstitve v veliki finale. Končna uvrstitev je tako 9. mesto na DP, kar je tudi zelo lep uspeh, saj nihče izmed naših učencev ne trenira veslanja.

Ekipo naše šole so tokrat sestavljali Julija MUDRI in Brina ROGAN (7.A), Aleš ČEH in Gaj Jurij FLORJANČIČ (7.B), Amina IBRIĆ (8.B), Alja ŽEL, Milivoje RADIĆ, Žan Luka LESNIKA (8.C) ter Maša ŠTEFANAC in Anej BRADAČ VRANC, oba učenca 9.A razreda.

Vsem naštetim učencem ISKRENO ČESTITAMO!

Zapisal mentor Branko Koražija