Obvestilo za nagradno strokovno ekskurzijo (13. 6. 2018)

SPOŠTOVANI!

V skladu z Letnim delovnim načrtom šole bomo v sredo, 13. 6. 2018, organizirali nagradno strokovno ekskurzijo za učence od 2. do 9. razreda, ki so bili izbrani za nagrado PREŠERNOVE ISKRICE.

Načrtujemo ekskurzijo v Podčetrtek in Olimje.

PROGRAM:

• OBISK ČOKOLADNEGA BUTIKA SYNCERUS (ogled in možnost nakupa doma izdelanih pralin)
  • OGLED MINORITSKEGA SAMOSTANA OLIMJE (baročna cerkev, stara lekarna, zeliščni vrt, ribnik)
  • OGLED KOČE PRI ČAROVNICI (dežela pravljic in domišljije)
  • OGLED JELENOVEGA GREBENA (zgodovina Jelenovega grebena – sprejem in hranjenje jelenov, ogled trgovine in dejavnosti, kepica sladoleda)
  • DOMAČIJA HALER OLIMJE (pizza, sok)

Predviden odhod iz Maribora (parkirišče pred Ledno dvorano) je ob 8.30 (zbor učencev ob 8.15), prihod v Maribor (pred šolo) pa okoli 15.30.

Plačilo stroškov ekskurzije bo kril Šolski sklad. Otroci lahko imajo s seboj tudi nekaj žepnine za morebiten nakup spominkov, pralin. Hrana bo iz nahrbtnika.

Pripravila: Karin Kaloh