Prijateljevanje z otroki (14. 12. 2017)

V četrtek, 14. 12. 2017, smo imeli v Domu krajanov Razvanje že tradicionalno prireditev Prijateljevanje z otroki. Zapel nam je otroški pevski zbor PŠ Razvanje , sledil je ogled gledališke igre Zajček išče mamo, ki jo je izvedla gledališka skupina OŠ Podlehnik pod mentorstvom Zdenke Golub. Ob tej priložnosti smo za obiskovalce pripravili tudi božično-novoletni bazar. Po kulturnem programu je otroke obiskal in skromno obdaril dobri decembrski mož.
Za obdaritev in izvedbo so nam z donacijami pomagali PGD Razvanje, Društvo upokojencev Razvanje, KS Razvanje, Rdeči križ Razvanje in Turistično društvo Razvanje. Hvala. Prav tako pa se zahvaljujemo vsem obiskovalcem za prostovoljne prispevke na bazarju.

[Not a valid template]

Želimo vam prijetne praznike.

Učenci in učitelji PŠ Razvanje