Prijateljevanje z otroki (7. 12. 2016)

V sredo, 7. 12. 2016, smo imeli v Domu krajanov Razvanje že tradicionalno prireditev Prijateljevanje z otroki. Otrocii iz vrtca in učenci podružnične šole so se predstavili s prazničnim kulturnim programom. Znova pa so se predstavili naši mladi gledališčniki, tokrat z igro Mili išče prijatelje, pod mentorstvom Borisa Györköša. Ob tej priložnosti smo za obiskovalce pripravili tudi božično-novoletni bazar. Po kulturnem programu je otroke obiskal in skromno obdaril dobri decembrski mož.
Za obdaritev in izvedbo so nam z donacijami pomagali PGD Razvanje, Društvo upokojencev Razvanje, KS Razvanje, Rdeči križ Razvanje in Turistično društvo Razvanje. Hvala. Prav tako pa se zahvaljujemo vsem obiskovalcem za prostovoljne prispevke na bazarju.

Želimo vam prijetne praznike,
učenci in učitelji PŠ Razvanje.