Učenci »zlati« na dveh zgodovinskih kvizih (april in maj 2019)

Učenci naše šole so se udeležili dveh zgodovinskih kvizov, ki jih organizira Muzej narodne osvoboditve Maribor.
Jakob Benkovič, Gaja Germavc Pušnar in Nejc Mužerlin iz 7. a razreda so v petek, 26. aprila 2019, sodelovali na kvizu ČLOVEKOVO OSVAJANJE VESOLJA IN PRIHOD NA LUNO. Kviz je potekal v Muzeju narodne osvoboditve. Ekipa se je odlično odrezala in dosegla ZLATO PRIZNANJE.
Tine Pahor iz 9. a razreda in Žan Luka Lesnika ter Mateo Šentjurc iz 9. c razreda so sestavljali ekipo, ki je sodelovala na kvizu GENERAL RUDOLF MAISTER. Kviz je potekal v soboto, 18. maja 2019, v vojašnici generala Rudolfa Maistra – kadetnici, in sicer v okviru dneva odprtih vrat vojašnice. Kviz je organiziral Muzej narodne osvoboditve Maribor v sodelovanju z Vojaškim muzejem Slovenske vojske. Tudi ekipa naših devetošolcev je več kot odlično zastopala našo šolo. Prejela je vse možne točke in si s tem prislužila ZLATO PRIZNANJE.
VSEM TEKMOVALCEM ISKERENE ČESTITKE.

img-ca3e81fda0a117c86d0883eb489da672-v

Poročilo pripravila: