Občinsko prvenstvo v odbojki za starejše deklice (6. 12. 2022)

V torek, 6. 12. 2022, se je pričelo še občinsko šolsko prvenstvo v odbojki za starejše deklice za šolsko leto 2022/2023. Naše deklice so sodelovale na turnirju štirih ekip, ki je potekal v Športni dvorani Tabor in so prepričljivo ugnale vse svoje nasprotnice. V prvi tekmi so bile boljše od učenk z OŠ Leona Štuklja, v drugem kolu so slavile proti OŠ Angela Besednjaka, tretjo zmago pa dosegle še proti OŠ Maksa Durjave, vse z rezultatom 2:0!

Tako so osvojile 1. mesto v svoji skupini in se s tem uvrstile v polfinale, ki bo v mesecu januarju.

Za OŠ FRANCETA PREŠERNA so tokrat igrale: kapetan LANA BERNARD, GLORIA POLC, IRINA NEŽIĆ, DELILA TRGALOVIĆ, REBEKA KOTAR, EMINA SMAJIĆ, DŽANA IBRIĆ, IVONA GRAHOVAC, LILY HEREGA in ADMIRA MUSLIMOVIĆ.

Vsem naštetim učencem ISKRENO ČESTITAMO in želimo še veliko uspeha na naslednjih tekmovanjih.

Zapisal mentor Branko KORAŽIJA