VODSTVO ŠOLE

 Ime in priimekKončana šola in stopnja izobrazbeNaziv
ravnateljicaMarta OtičPeF, prof. ZGO-GEO,VII.svetnica
pomočnica ravnateljiceKarin KalohPeF, prof. razrednega pouka, VII.svetovalka
pomočnik ravnateljiceBoštjan StrnadPeF, prof. računalništva z matematiko, VII.svetovalec
vodja podružnične šoleBoris GyörköšPeF, prof. razrednega pouka, VII.svetovalec

UČITELJI RAZREDNIKI IN SORAZREDNIKI

RazredIme in priimekPredmetInteresne dejavnosti
1. ARamona Lesar PuklavecRP, JVSLAŠČIČARSKI KROŽEK (3. r.)
Milena Zanervzgojiteljica – druga strokovna delavka, JVOTROŠKI PEVSKI ZBOR
MALČKI PALČKI (1.–2. r.)
OTROŠKI PEVSKI ZBOR (1.–5. r. Razvanje)
GLEDALIŠKI KROŽEK (4.–5. r.)
1. BAleksandra GorjupRP, JVPLESNI KROŽEK (2. r.)
NARAVOSLOVJE – TEKMOVANJE KRESNIČKA (1.–3. r.)
Jožica Šoštervzgojiteljica – druga strokovna delavka, JV
1. CKarmen KresnikRP, JVŠPORTNI KROŽEK (3. r.)
Brigita Tomincvzgojiteljica – druga strokovna delavka, OPBPRAVLJIČNI KROŽEK (1. r.)
1. DMaša KrajncRPUSTVARJALNI VRTILJAK (1. r.)
Darja Dobaja Humarvzgojiteljica – druga strokovna delavka, OPB
1. EMiranda IrgoličRPEKO DEJAVNOST (1.–5. r. Razvanje)
2. AMojca PovodenRP, ISPŠPORTNI KROŽEK (1. r.)
2. BSanja AntolićRPKUHARSKI KROŽEK (2. r.)
2. CSilva VivodRPŠPORTNI KROŽEK (2. r.)
2. DSimona DebeljakRP, JVPRAVLJIČNI KROŽEK (1.–2. r. Razvanje)
3. AVesna DužičRP, PL. T. (3. r.)EKO DEJAVNOST (1.–3. r.)
3. BEmanuela MohorkoRP
3. CTjaša VodušekRP, PL. T. (3. r.)BRALNE URICE (3.–4. r.)
3. DAlenka FajfarRP, JVUSTVARJALNI KROŽEK (1.–5. r. Razvanje)
4. ATanja VodušekRPOTROŠKA VARNOSTNA OLIMPIJADA (4. r.)
SOCIALNE IGRE (3.–4. r.)
4. BBrigita TrinkoRPGLEDALIŠKI KROŽEK (3.–5. r.)
4. CValerija LepenerRP, OPB
4. D
5. D
Boris GyörköšRP, KOL. K.GLEDALIŠKA DEJAVNOST (4.–5. r. Razvanje)
Marjetka GoljatRP, LUM, GUM, ISP, OPB, JVCICI VESELA ŠOLA,
VESELA ŠOLA (1.–5. r. Razvanje)
5. ANatalija DrakšičRP, OPB, DNU, KOL. K.VESELA ŠOLA (4.–9. r.)
5. BSabina UranjekRP, KOL. K., ISP
5. CMihaela Robič RitonjaRP, OPB, KOL. K.USTVARJALNA DELAVNICA (4.–6. r.)
6. AUrban NedeljkoTIT, IP OGL, IP OGK, DNU, NTE 4., 5., 6. r.EKO DEJAVNOST (4.–6. r.)
ŠOLSKI RADIO (8. r.)
Jožica HrženjakMAT, DSP/R
6. BMartina BorkoZGO, DSP/R, N2N 4.–9. r., FPN 3.–6. r., PL. T. 3. r.NEMŠČINA (1.–2. r., 5. r. Razvanje)
EKO DEJAVOSTI (7.–9. r.)
Sandra IvanušaPEDAGOGINJA, DSPMEDIACIJA (6.–7. r.)
6. CBranko KoražijaŠPO, IP IŠPO, OPBIGRE Z ŽOGO (4.–5. r.)
ODBOJKA STAREJŠE DEKLICE (7.–9. r.)
Simona HartmanNAR, GOS, IP SPH, projekt NA-MA POTI
6. DBranka ArkoSLJ, IP GKLŠOLSKI PARLAMENT (6.–9. r.)
Gregor HartmanŠPO, IP ŠZZ, IP ŠSP, OPBKOŠARKA – MLAJŠI (5.–7. r.)
KOŠARKA – STAREJŠI (8.–9. r.)
7. ARadeja Lokar RutarLUM, IP LS1, IP LS2, IP LS3, NUM, DNULIKOVNE DELAVNICE (6.–9. r.)
Metka Sevčnikar KrasnikZGO, GEO, DSP/R
7. BKarolina ReichMATLOGIKA (6.–9. r.)
Metka PeliconSLJ, ISP, DSP/RRECITACIJSKI KROŽEK (3.–9. r.)
7. CJasmina BlažičSLJ, OPBŠOLSKO GLASILO MLADA RAST (7.–9. r.)
Lana Meglič Kovačič ITSLJ2
7. DDamjan PihlerMAT, FIZ, IP ŠHK, IP SLZ, IP DIPŠAH (3.–9. r.)
Milan JalenNAR, BIO, IP ZVE, IP ONA
8. AAndreja VračkoTJANEMŠČINA (2. r.)
Biserka BratovščakMAT
8. BNataša ŽelježičTJA
Lidija ŠtruclSLJ, KNJIŽNIČARKANOVINARSKI - RECITATORSKI KROŽEK (6.–9. r.)
8. CJanja SenekovičFPN 3., 5., 6. r., IP NI1, IP NI2, IP NI3, DSP/R
Blanka ZajšekTJA
9. AAndrej JuderTIT, FIZ
Tina BujišićPEDAGOGINJA, DSP, ISP
9. BMarjeta Bunford SelinšekTJADEBATE CLUBE (6.–9. r.)
ERASMUS (7.–9. r.)
Ana KlemenčičSLJ
9. CDamijana Počkaj HorvatGEO, DKE, IP TIS, DNURAZISKOVALNA DEJAVNOST (7.–9. r.)
Irena GradišnikKNJIŽNIČARKANEMŠČINA (1. r.)
UNESCO ASP (1.–5. r.)
9. DMirjana ColnaričZGO, GEO, DNUMLADI ZGODOVINARJI (7.–9. r.)
Zlatka Bertalanič BerdenBIO, KEM, GOS, IP NPH, IP SPH

UČITELJI NERAZREDNIKI IN STROKOVNI DELAVCI

Ime in priimekPredmetInteresne dejavnosti
Monika BoltarIP ŠI2, IP ŠI3 , OPBŠPANŠČINA (3.–5. r.)
Ida Brmež
(nadomešča Katarina Šerc)
LAB
Mojca CviklMOBILNA SPECIALNA PEDAGOGINJA
Tanja DukarićOPB, JV
Dijana GradišnikŠPO, IP PLE, NŠP 5., 6. r.PROMETNI KROŽEK (6.–9. r.)
MALA ODBOJKA (deklice) (5.–6. r.)
GIMNASTIKA (3.–9. r.)
Sabina Hartman
(nadomešča Melita Rolih Polajžer)
RP, ŠPO 4. r., OPB, DSP/RŠOLSKI PARLAMENT (4.–5. r.)
Mojca HollerOTROŠKI PEVSKI ZBOR (3.–5. r. matična šola)
MLADINSKI PEVSKI ZBOR (6.–9. r.)
UNESCO ASP (6.–9. r.)
Karin KalohDSP/R
Ida Kocmut ŽužekSVETOVALNA DELAVKA, DSP/R, DNUSKUPNOST UČENCEV ŠOLE (6.–9. r.)
Andreja Kovačič KolblDSP, ISP
Katja Krecenbaher MernikRAČUNALNIČARKA – ORGANIZATORKA
INFORMACIJSKIH DEJAVNOSTI
PROGRAMIRANJE IN ROBOTIKA (7. r)
Simona KuharSPECIALNA PEDAGOGINJA, DSPMEDIACIJA (6.–7. r.)
Metka KurajGUM, IP GLDMLADI GLASBENIKI (5.–9. r.)
Ksenija Oder VajsmanTJA, N1A, TJA in N1A – RazvanjeANGLEŠČINA ZA RADOVEDNE (4. r.)
Bojana PotiskKEM, IP KEŽ, IP POK, DSP/R
Branka Ribič HederihPSIHOLOGINJA, DNU
Boštjan StrnadMAT, NRA, IP UBE, IP ROM, IP MME
Danilo ŠibilaŠPO, IP ŠZZ, IP IŠPN, DSP/RNOGOMET (6.–7. r.)
Tadeja UlesSPECIALNA PEDAGOGINJA, DSP
Vida ŽivkovičSVETOVALNA DELAVKA
SKUPNOST UČENCEV (3.–5. r.)

OSTALI STROKOVNI DELAVCI

Ime in priimek 
Saša GregorčičSPREMLJEVALKA OTROKA S POSEBNIMI POTREBAMI
Zlatka HarlORGANIZATORKA PREHRANE V ŠOLI
Tamara HimelrajhITSLJ2
Nataša JakopecROMSKA POMOČNICA (CŠOD)
Valerija KarelSPREMLJEVALKA GIBALNO OVIRANEGA OTROKA
Marija MitrovićSPREMLJEVALKA OTROKA S POSEBNIMI POTREBAMI
Blanka PerovićSPREMLJEVALKA GIBALNO OVIRANEGA OTROKA

UČITELJI V ODDELKIH PODALJŠANEGA BIVANJA

Ime in priimek 
Maša KrištofičOPB 1. skupina
Brigita TomincOPB 2. skupina
Darja Dobaja HumarOPB 3. skupina
Matjaž PirmanOPB 4. skupina
Marija VinkoOPB 5. skupina
Monika BoltarOPB 6. skupina
Tatjana StamenkovičOPB 7. skupina
Sabina Hartman
(nadomešča Tanja Dukarić)
OPB 8. skupina
Valerija LepenerOPB 9. skupina
Gregor HartmanOPB 10. skupina
Vesna TrampušOPB 11. skupina (Razvanje)
Marjetka GoljatOPB 12. skupina (Razvanje)