Natečaj pisnih in likovnih izdelkov v okviru projekta Mednarodni dan strpnosti – Dan za strpnost in prijateljstvo (2022/2023)

V okviru projekta MEDNARODNI DAN STRPNOSTI – DAN ZA STRPNOST IN PRIJATELJSTVO (2022/2023) pod okriljem Izobraževalnega centra Eksena, v katerem je sodelovala naša šola z učenci od 1. – 5. razreda, je potekal tudi natečaj pisnih in likovnih izdelkov. Sodelovalo je kar 212 vrtcev in šol iz celotne države, vanj je bilo vključenih več kot 35.000 otrok in mladostnikov.
Po izboru natečajne komisije, ki je pripravila nabor najbolj ekspresivnih likovnih in pisnih izdelkov otrok in mladostnikov, ponosno sporočamo, da je 1. mesto v kategoriji OŠ od 1. – 3. razreda zasedla učenka 1. b razreda Tamara Kukovec pod mentorstvom Jožice Šošter in Aleksandre Gorjup.

I S K R E N E    Č E S T I T K E!

Koordinatorica: Ksenija Oder Vajsman