Obvestilo pred odhodom v Gradec

Dragi učenci, spoštovani starši!

V petek, 7. 6. 2024, odhajamo na težko pričakovano ekskurzijo v Avstrijo.

Da bo vse potekalo gladko in brez težav, vam pred odhodom posredujem še nekaj pomembnih informacij.

• Zberemo se pred Ledno dvorano ob 7.15.
  • Ne pozabite na veljavni osebni dokument (osebna izkaznica ali potni list). Osebni dokument bo potrebno pokazati pred vstopom na avtobus, odhod v Avstrijo brez osebnega dokumenta ne bo možen.
  • Poskrbite za primerna oblačila in udobno obutev, saj bomo veliko na nogah.
  • S seboj naj ima vaš otrok hrano in pijačo iz nahrbtnika in nekaj žepnine za lastne potrebe.
  • Če otrok slabo prenaša vožnjo, vas prosim, da pred odhodom poskrbite za sredstvo proti slabosti.
  • Mobilni telefoni na ekskurziji niso dovoljeni.
  • Staršem priporočam, da uredite za otroke dodatno zdravstveno asistenco v tujini. Osnovno zavarovanje za zdravstveno asistenco v tujini, je »Evropska modra kartica«. V kolikor bi želeli skleniti nadstandardno zdravstveno asistenco za otroka, lahko to storite preko Coris, Vzajemna , Triglav zavarovalnica.
  • Ta dan so vsi učenci opravičeni pouka, imeli bodo odjavljeno malico in kosilo.
  • V Maribor se vračamo med 18.00 in 19.00.

Veselimo se druženja z vami.

Zapisala:

Janja Senekovič, prof. nem.

vodja ekskurzije