USPEŠNI TEDNI VSEŽIVLJENJSKEGA UČENJA (TVU) 2024

V okviru tednov vseživljenjskega učenja (TVU) 2024 smo na šoli uspešno izvedli sedem dogodkov oziroma prireditev.

1. maja smo na prireditvi Berimo skupaj prebrali pravljico in si tudi sami izdelali čarobnega hroščka, 21. maja smo na delavnici Ustvarjajmo skupaj izdelali gosenice prijateljstva, 22. maja pa smo na delavnici Igrajmo se skupaj igrali družabne igre in tkali prijateljske vezi.
  2. maja sta na šoli potekala dva dogodka. Na delavnici Spoznajmo pravljico v angleškem jeziku smo prisluhnili pravljici in jo poustvarili, na prireditvi Vagabundi v šolski knjižnici pa je gostoval pisatelj Luka Sternad, avtor znanstvenofantastičnih knjig za mladino, ki je predstavil svojo pot do končne izdaje prve knjige iz zbirke Vagabundi.
  3. maja so učenci gledališkega krožka zaigrali Lutkovno predstavo Mojca Pokrajculja učencem podružnične šole.

Tedne vseživljenjskega učenja smo športno zaključili 29. maja, ko smo na delavnici Telovadimo skupaj poskrbeli za gibalne aktivnosti v telovadnici.

Oglejte si nekaj foto utrinkov in naj bo Slovenija še naprej učeča se dežela.

Sanja Antolić, koordinatorica projekta