Občinsko prvenstvo v košarki za starejše dečke (15. 12. 2022)

V letošnjem šolskem letu so se že pričela različna športna občinska prvenstva. Najprej so tekmovali naši starejši učenci v košarki. Na predtekmovanju so dvakrat zanesljivo zmagali (proti OŠ Bojana Ilicha ter OŠ Draga Kobala) ter tako osvojili 1. mesto in se uvrstili v polfinale. Polfinalni turnir je bil odigran na naši šoli (15.12.2022), kjer so naši učenci najprej ugnali vrstnike z OŠ Bratov Polančičev, v finalu pa klonili proti OŠ Franca Rozmana Staneta. Tako so osvojili 2. mesto in se s tem uvrstili na finale 4 najboljših ekip, ki bo v mesecu januarju.

Za OŠ Franceta Prešerna so igrali VID IVETIĆ (kapetan), MARTIN TACER, TJAŽ LEČNIK, NIKO MILIČEVIĆ, JAN MACSWEEN, DANIEL DUBRAVAC, NIK MEDVED, DIMITRIJE ŽUNIĆ, LUKA MILOŠEVIĆ, MAKS KREMŽAR in TARAS PRINCL.

Zapisal mentor Branko KORAŽIJA