Področno prvenstvo OŠ v atletiki (13. 5. 2024)

V ponedeljek, 13. 5. 2024, je na Atletskem stadionu Poljane potekalo področno prvenstvo OŠ za mali in veliki atletski šolski pokal. Naši učenci so dosegli veliko odličnih uvrstitev, najboljši med njimi pa so bili:

• EVITA ZEMLJIČ (9. D), ki je pri starejših deklicah osvojila 1. mesto v teku na 300 m ter prejela zlato kolajno,
  • MAJ ŠKORC (9. A) je pri starejših dečkih osvojil 2. mesto v metu vortexa,
  • ZEHRA ARIFI (9. C) je prav tako osvojila 2. mesto in sicer v suvanju krogle ter
  • NIKO MILIČEVIĆ (9. C), ki je pri starejših dečkih osvojil 3. mesto v teku na 300 m.

Še veliko naših učencev je doseglo lepe uvrstitve. Tako je STELLA BOJOVIĆ osvojila 4. mesto v skoku v daljino, MILENA DUBIV 4. mesto v skoku v višino in BRINA DRAGAN 6. mesto v skoku v višino, IRINA NEŽIĆ 6. mesto v metu vortexa, JAKA TURK 6. mesto v skoku v daljino, MARK POČKAJ MAJNINGER 7. mesto v skoku v daljino ter EVA PRAPOTNIK 9. mesto v teku na 60 m.

Vsem naštetim učencem ob teh lepih rezultatih iskreno čestitamo!