USPEŠNI TEDNI VSEŽIVLJENJSKEGA UČENJA (TVU) 2023

V okviru tednov vseživljenjskega učenja (TVU) 2023 smo na šoli uspešno izvedli deset dogodkov oziroma prireditev.

1. maja sta potekali delavnica Varno s soncem in delavnica Telovadimo skupaj, 25. maja smo izvedli že tradicionalno Srečanje generacij v Razvanju.
  2. maja je bil literarno-glasbeno obarvan s prireditvijo Nekaj je v zraku, 30. maja pa so oživele lutke v Lutkovni predstavi Črni muc. 31. maja sta potekali kar dve prireditvi: Joga za otroke in Jezikovna delavnica za učence 2. in 3. razreda.
  3. in 3. junija je na šoli potekala Noč branja z ustvarjalnimi delavnicami, 6. junija je sledila bralna delavnica Beremo skupaj.

Tedne vseživljenjskega učenja smo športno zaključili 15. junija, ko smo se lahkih nog naokrog opravili na pohod na Piramido.

Oglejte si nekaj foto utrinkov in naj bo Slovenija še naprej učeča se dežela.

Sanja Antolić, koordinatorica projekta